Każdy serwer to VPS!

Cloud computing jeszcze bliżej serwerów gier

Serwery gier w chmurze

TITANAXE to doskonała jakość hostingu, niespotykana nigdzie indziej. To wysokiej klasy serwery fizyczne rozmieszczone w DataCenter w całej Europie po to, aby zapewnić Ci doskonałe wrażenia z grania online razem z Twoimi przyjaciółmi.

Wieloletnie doświadczenie zespołu TITANAXE w dziedzinie Cloud Computing i zarządzania rozproszonymi systemami komputerowymi, zaowocowało stworzeniem tego doskonałego produktu, jakim jest TITANAXE. To zupełnie inne podejście do tego samego zagadnienia: hostingu serwerów gier.

Czym różni się ten hosting od innych?

W TITANAXE absolutnie każdy serwer to w rzeczywistości VPS (Virtual Private Server) - wirtualny komputer, przeznaczony tylko i wyłącznie dla Twojego serwera. Każdy VPS dostaje przydział zasobów na wyłączność. Zasoby raz zarezerwowane pozostają do Twojej dyspozycji przez cały czas. Nie ma sytuacji, w której Twój serwer nie da się uruchomić poprawnie lub laguje, przez to, że inny serwer zużywa więcej zasobów, niż mu przydzielono.

Spójrz na poniższy diagram, przedstawia on ogólną ideę, którą kierowaliśmy się podczas tworzenia Hostingu:


Jakie korzyści daje takie rozwiązanie?

Tutaj absolutnie każdy serwer to w rzeczywistości VPS (Virtual Private Server) - wirtualny komputer, przeznaczony tylko i wyłącznie dla Twojego serwera. Każdy VPS dostaje przydział zasobów na wyłączność. Zasoby raz zarezerwowane pozostają do Twojej dyspozycji przez cały czas. Nie występuje sytuacja, w której Twój serwer nie da się uruchomić poprawnie lub laguje przez to, że inny serwer zużywa więcej zasobów, niż mu przydzielono.

Jest jeszcze coś, o czym mało kto zazwyczaj myśli: bezpieczeństwo. W modelu TITANAXE bezpieczeństwo to priorytet. Oczywiście w pierwszej kolejności - naturalnie, bezpieczeństwo to gwarancja zasobów, ale bezpieczeństwo to też zabezpieczenie Twoich plików, paczek, modułów, wszystkiego, nad czym długo pracowałeś i chcesz to chronić.

Dzięki temu, że wirtualne maszyny są od sie odseparowane, nie ma możliwości, aby obcy proces (np. inny serwer gry) miał dostęp do całego systemu plików na serwerze fizycznym, w tym też Twojego serwera - a to w przypadku tradycyjnych hostingów jest możliwe.

Cenisz sobie bezpieczeństwo?

Przenieś się do TITANAXE. Nie warto jest ryzykować utraty swojego dorobku, przez luki w hostingu. Support TITANAXE pomaga w przeniesieniu i skonfigurowaniu serwera. Jeżeli chcesz się przenieść, a nie wiesz jak, skontaktuj się z supportem.

Rośnie popularność Twojego serwera?

Cieszy nas to tak samo jak Ciebie! TITANAXE daje Ci możliwość skalowania serwera w zależności od potrzeb. To prawdziwy Cloud Computing! W każdej chwili możesz dowolnie zwiększyć lub zmniejszyć zarezerwowane zasoby. Tak po prostu.

Pamiętaj, zawsze możesz liczyć na nasze wsparcie. Kontakt z Supportem.

Dlaczego TitanAXE?

Mocne serwery

szybkie, dostępne i niezawodne

Pamięć, dysk...

gwarancja zasobów serwera

Przystępne ceny

jakość, na którą Cię stać

Support 24/7

zawsze chętny do pomocy

"Łańcuch jest tak mocny, jak najsłabsze jego ogniwo."
To dlatego w TITANAXE tak bardzo dbamy o detale.
Zobacz ofertę