Program Partnerski

Polecasz & zarabiasz

Program Partnerski

TITANAXE nagradza każdego, kto w wpływa na rozwój hostingu. Dlatego został stworzony Program Partnerski (zwany inaczej afiliacyjnym): polecasz & zarabiasz.

Ile zarobię w tym programie?

TITANAXE wpłaca na Twoje konto 5% kwoty, jaką wpłaciła osoba, której poleciłeś nasz hosting. Co ważne, swoją prowizję otrzymujesz przez cały czas, a nie jednorazowo. Za każdym razem, gdy polecona osoba doładuje portfel, dostajesz prowizję.

Jak mam polecać Hosting?

Aby hosting wiedział, z czyjego polecenia użytkownik się zarejestrował, należy polecać hosting za pomocą specjalnego linku. Znajdziesz go w panelu.

Osoba, która skorzysta z tego linku i zarejestruje się w TITANAXE automatycznie zostanie związana z Twoim kontem. Od tej pory od każdej wpłaty dostanie prowizję.

Od jakich dokładnie wpłat dostanę prowizję?

Prowizję dostajesz od każdego doładowania portfela metodami: SMS, PaySafeCard, płatnością online (PayPal, DotPay) oraz przelewem.

Do powyższych nie wliczają się wpływy z ItemShop, ponieważ płatności nie dokonuje de facto osoba polecona, tylko jej klienci.

Dostanę prowizję jak ktoś klinie w link?

Nie. Prowizja jest wypłacana tylko od wpłaty do portfela. Jeżeli osoba nie wpłaci, a tylko się zarejestruje, nie jest wypłacana prowizja (ponieważ wpłata to 0zł). W momencie, jeżeli dana osoba wpłaci dowolną kwotę do portfela, automatycznie dostaniesz prowizję.

Skąd mam wiedzieć, że ktoś się zarejestrował z linku?

W panelu w sekcji statystyki podane są informacje: ile osób kliknęło w link, ile się zarejestrowało i jaką łączną prowizję otrzymałeś. Ponadto w menu płatności możesz szczegółowo sprawdzić jakie były uznania w Twoim portfelu.

Jeżeli czegoś nie rozumiesz, zawsze możesz na nas liczyć kontaktując się z Supportem.

Dlaczego TitanAXE?

Mocne serwery

szybkie, dostępne i niezawodne

Pamięć, dysk...

gwarancja zasobów serwera

Przystępne ceny

jakość, na którą Cię stać

Support 24/7

zawsze chętny do pomocy

"Łańcuch jest tak mocny, jak najsłabsze jego ogniwo."
To dlatego w TITANAXE tak bardzo dbamy o detale.
Zobacz ofertę